Sztywny Pal Azji
 
Miło nam gościć kolejną legendę polskiego rocka. W akustycznej odsłonie zagrają m.in. takie przeboje jak „Wieża radości, wieża samotności”, „Nie gniewaj się na mnie Polsko”, czy „Nieprzemakalni”.
 
2019-10-26 19:00

Kino Halszka Szamotuły Dworcowa 7
INFO
Bajkowa podróż z Ambrożym Kleksem
Kochani, wracamy na małą scenę Szamotulskiego Ośrodka Kultury z ofertą teatralną dla dzieci. Zapraszamy 27 października o godz. 16.00 na BAJKOWĄ PODRÓŻ Z ponadczasowym AMBROŻYM KLEKSEM.


Wiek: od 3 do 12 lat. | Koszt: 10 zł. | Bilety dostępne są w ośrodku, kinie przed seansem i on-line

Wystąpi: Teatr Pana O.

Miejsce: Szamotulski Ośrodek Kultury, sala 2.1. (kandelabr)
2019-10-27 16:00

Szamotulski Ośrodek Kultury Instytucja Kultury Szamotuły Dworcowa 43
Ukeje - koncert z muzyką zespołu Maanam
 
Damian Ukeje, zwycięzca „The Voice of Poland”, przygotowania do projektu UKEJE/ MOJE BOSKIE BUENOS prowadził ponad rok. Nagła śmierć Kory spowodowała tak ogromny smutek, że Ukeje musiał go przerwać. Dopiero po upłynięciu kilku miesięcy projekt mógł zostać dokończony, aby ujrzeć światło dzienne. Podczas koncertu Damian zagra najpopularniejsze utwory grupy Maanam, jak również doda kilka swoich. Koncert będzie swoistym hołdem dla zespołu, ale również próbą skupienia się na muzyce zespołu jako sztuce, a nie legendzie.
 
2019-11-03 19:00

Kino Halszka Szamotuły Dworcowa 7
Operetka „Opera pro Patria"
 
- w wykonaniu Sonori Ansamble. Niepowtarzalna okazja do świętowania obchodów Dnia Niepodległości podczas galowego wieczoru operowego z udziałem solistów teatrów operowych z Wiednia, Pragi, Białegostoku i Wrocławia. Zapraszamy na wieczór patriotyczny z polską muzyką wokalną. Podczas koncertu nie zabraknie zatem akcentów wojskowych oraz romantycznej liryki ze „Śpiewnika Domowego”, jak również pieśni innych polskich twórców narodowych, takich jak m.in. F. Chopin, M. Karłowicz. Majestatyczny obraz szlacheckiego gniazda ukażą obszerne fragmenty z opery „Straszny Dwór” Moniuszki. Sentymentalny nastrój odsłoni zaś „Halka”, z której słynne „Szumią jodły na gór szczycie” są ponadczasowym symbolem nostalgii i tęsknoty za wolnym krajem…
 
2019-11-10 19:00

Kino Halszka Szamotuły Dworcowa 7