Chilli Crew, support: Pikes
Reggae na koniec roku to już nasza tradycja. Tym razem ciepło w mroźnym klimacie wprowadzi wybuchowa mieszanka reggae, soul i rocka czyli Chilli Crew z charyzmatyczną wokalistką Martyną Baranowską. Grupa będzie promowała swoją najnowszą płytę wydaną tej jesieni.
2017-12-29 19:00

Kino Halszka Szamotuły Dworcowa 7
Operetkowy koncert karnawałowy
"Operetkowy koncert karnawałowy” w wykonaniu solistów z Teatru Narodowego Operetki Kijowskiej.
2018-01-03 18:00

Kino Halszka Szamotuły Dworcowa 7
INFO
Operetkowy koncert karnawałowy
„Operetkowy koncert karnawałowy” w wykonaniu solistów z Teatru Narodowego Operetki Kijowskiej.
2018-01-03 20:15

Kino Halszka Szamotuły Dworcowa 7
Operetka „Statek Casablanca”


Operetka „Statek Casablanca”, to opowieść o pięknym romansie z towarzyszącą mu intrygą i komizmem sytuacyjnym. W spektaklu nie brak zabawnych tekstów i nawiązań do kultowego filmu „Casablanca”.   Uczestnicy rejsu są świadkami zaręczyn właściciela statku z piękną i tajemniczą kobietą. Jednym z przypadkowych gości jest również amerykański marynarz – dawna miłość naszej bohaterki. Nieoczekiwany rozwój wydarzeń śledzimy z zapartym tchem. To romans wymieszany z niezwykłą komedią romantyczną.
Na pokładzie Casablanki przeżyjesz niezpomniany romans, tylko czy wszystko zakończy się happy endem? Dowiesz się tego, gdy wyruszysz z nami w słoneczne dni, przez błękitne wody oceanu, w podróż pełną zabawy i uśmiechu, niezapomnianych wrażeń i braku choroby morskiej, gdzie czas upłynie przy akompaniamencie najpiękniejszych klasycznych melodii ze znanych operetek i oper. Bez wątpienia spotkasz tam pełnych energii, zawsze uśmiechniętych ludzi z niepowtarzalną i oryginalną osobowością.
Atmosfera widowiska „Statek Casablanca” nawiązuje do czasów klasyki czarno-białego kina, w której nie brakuje oszałamiających, pełnych kolorów kostiumów i efektów specjalnych.
Porywamy widza w barwny świat operetki, pobudzamy wyobraźnię śpiewem, tańcem, choreografią, a najważniejsze, historią miłosną pełną namiętności oraz czystego uczucia.

2018-02-14 18:00

Kino Halszka Szamotuły Dworcowa 7
Modułowy system sprzedaży i rezerwacji biletów Bilety24.