Operetka „Od czardasza do kankana”
To będzie świetne widowisko z dużą ilością muzyki, tańca i humoru w wykonaniu Teatru Muzycznego „Iwia”. Zabrzmią najpiękniejsze melodie z operetek: „Wesoła Wdówka”, „Księżniczka Czardasza”, „Hrabina Marica” i wiele innych. Pośród nich zobaczymy porywającego choreografią straussowskiego walca, polkę oraz kankana. 
2017-10-22 17:00

Kino Halszka Szamotuły Dworcowa 7
INFO
The Klenczon Experience
Współtwórca hitu „Dorosłe dzieci” oraz najlepszy polski instrumentalista wg czasopisma „Teraz Rock” Wojciech Hoffmann - w hołdzie swojemu największemu Idolowi - postanowił stworzyć grupę muzyczną grającą piosenki tego wspaniałego gitarzysty. Do współpracy zaprosił Mariusza Bobkowskiego z TURBO oraz Arka Malinowskiego, z którym przez kilka lat razem występowali w macierzystym zespole Krzysztofa Klenczona „Czerwone Gitary”.  W repertuarze znajdą się piosenki z okresu „Czerwonych Gitar” i „Trzech Koron”.
2017-10-29 19:00

Kino Halszka Szamotuły Dworcowa 7
Wojtek Szczepanik - koncert charytatywny
To jest dla nas objawienie muzyczne tego roku! Młody pianista i kompozytor Wojtek Szczepanik w swoich autorskich kompozycjach wyczarowuje piękny, muzyczny świat. Nostalgia opowiadanej muzycznej historii jest wciągająca i urzekająca. Dajcie się zaprosić na tę niecodzienną podróż, a po niej nic już nie będzie dla Was takie samo ;-) Artysta wydał dwie znakomite płyty. - Ocena muzyki z albumu Instinct jest formalnością – pisze w recenzji ostatniej płyty „Instinct” Jonatan Paszkiewicz z All About Music - Wojtek Szczepanik skomponował utwory, które aspirują do światowego poziomu w swoim gatunku. Zawarte na płycie dźwięki są odzwierciedleniem całej gamy uczuć i nastrojów. To przede wszystkim muzyka do odpoczynku – dominuje spokój i harmonia, ale nie brakuje też fragmentów bardziej żywych – zarówno radosnych, jak i wzbudzających lekki niepokój, co akurat jest walorem, bo zapobiega monotonii.
Wydarzenie w ramach cyklu charytatywnych koncertów organizowanych przez Rotary Club Szamotuły i Szamotulski Ośrodek Kultury.


Bilety w cenie 20 zł w kasach ośrodka i kina lub on-line szok.info lub cegiełki o wartości 20 zł upoważniające do wstępu dostępne w „Cafe Napoleon” w Szamotułach przy ul. Kościelnej i przed koncertem.  
2017-11-05 19:00

Aula Państwowej Szkoły Muzycznej w Szamotułach Szamotuły 3-go maja 8
Operetka "Tenorów dwóch i ona"
Zapraszamy na kolejny koncert operetkowo-operowy.
2017-11-15 19:00

Kino Halszka Szamotuły Dworcowa 7
INFO
Modułowy system sprzedaży i rezerwacji biletów Bilety24.