Carrantuohill
2018-03-22 19:00

Kino Halszka Szamotuły Dworcowa 7
Małpa
Debiutancki album solowy Małpy zatytułowany Kilka numerów o czymś ukazał się 27 listopada 2009 roku. Materiał został wydany samodzielnie przez rapera. Po sprzedaniu tysiąca egzemplarzy przez Małpę, płyta trafiła do sprzedaży w dystrybucji wytwórni muzycznej Asfalt Records. Nagrania spotykały się z pozytywnym odbiorem ze strony zarówno krytyków muzycznych jak i publiczności. Według dystrybutora debiutu, w niespełna trzy lata później wydawnictwo uzyskało status złotej płyty.
Premiera drugiego solowego albumu rapera odbyła się 5 lutego 2016 roku. Płyta zatytułowana Mówi została wydana w wytwórni Proximite. Nagrania dotarły do 1. miejsca zestawienia. 27 kwietnia 2016 roku album uzyskał status złotej płyty.
 Na 16 lutego 2017 roku zapowiedziany został minialbum Małpy, Mielzky’ego oraz duetu The Returners. Płytę zatytułowaną Rottenberg można było nabyć jedynie w opcji preorderu. Album nie został wprowadzony do dystrybucji sklepowej. "Rottenberg" to spontaniczny projekt, który powstał podczas wspólnego, spontanicznego wyjazdu Małpy, Mielzkiego i Returnersów do miejscowości Rotenbark, gdzie zaszyli się i nagrali płytę.
2018-04-07 19:00

Kino Halszka Szamotuły Dworcowa 7
Kamp!
KAMP! po przerwie powraca by zaprezentować przedpremierowo fragmenty nadchodzącego albumu oraz utwory, który uczyniły z zespołu jeden z najważniejszych elektronicznych składów ostatnich lat!
2018-04-14 19:00

Kino Halszka Szamotuły Dworcowa 7
Piotr Bukartyk
Po ogromnym sukcesie albumu "Kup Sobie Psa", Piotr Bukartyk zniesmaczony i zażenowany tym co wokół nas, zdecydował się na nagranie płyty o tym, co w środku zatytułowaną "O zgubnym wpływie wyższych uczuć". Tu piosenki są na ogół dość długie, bo jak mówi - "nigdzie mu się nie spieszy, bo co nagle to po diable, bo to rozmowa przy kawie, a nie wiec wyborczy. O polityce zresztą napomykam tu tylko raz, by dać wyraz właśnie zniesmaczeniu. NA pomyśleć, że gdy byłem mały salutowałem samolotom, kochałem defilady i chętnie machałem chorągiewką czy balonikiem. Może to naturalne, że z czasem zamykamy się w sobie? Naprawdę sporo się tam dzieje i warto się temu poprzyglądać, na przykład słuchając tej płyty.”
W Szamotułach promocja nowej płyty ale z pewnością nie zabraknie znanych kawałków z poprzednich produkcji.
Bilety w cenie 29 zł (przedsprzedaż) i 39 zł (w dniu koncertu) dostępne są w kasie ośrodka, kina oraz on-line.
Zapraszamy!
2018-04-22 19:00

Kino Halszka Szamotuły Dworcowa 7
Modułowy system sprzedaży i rezerwacji biletów Bilety24.